Aktif sayı : 003
..:: Nisan Life ::..Durma! Hayatına Renk Kat
Durma! Hayatına Renk Kat
 
 

Durma! Hayatına Renk Kat

     Schwarzkopf & Henkel’in saç boyası markası, kadınların hayatına güzellikler katmaya devam ediyor. Palette, geçtiğimiz yıl başlattığı sosyal sorumluluk projesi “Durma! Hayatına Renk Kat” ile kadınlara “bu kez sadece kendiniz için” diyerek ulaşıyor. Palette bu özel proje ile 60 bin kadına Halk Eğitim Merkezlerinde ulaşmayı hedefliyor.


      Kadınlara renkli dünyaların kapılarını açan Schwarzkopf & Henkel’in saç boyası markası, hayat koşturmasında, ev telaşında, çocuk yetiştirme heyecanında kendine vakit ayıramayan, soru ve sorunlarına pratik çözümler arayan kadınları hayatlarında belki de ilk kez kendileri için bir şey yapmaya çağırıyor. En son ne zaman kendin için bir şeyler yaptın?” sorusundan hareketle, kadınları nefes almaya, ruhlarını beslemeye ve hayatlarını renklendirmeye davet ediyor

     M.E.B. Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen “Durma! Hayatına Renk Kat” projesi, 8 ilde eş zamanlı olarak başladı. Projede, saç ve saç derisi ile ilgili doğru bilinen yanlışlar, giyim ve stil önerileri, ayrıca önce kendimizden başlayarak tüm çevremizi olumlu etkilemenin; yani kendimizi güzelleştirirken bir taraftan da yaşamdan daha fazla keyif almanın tüyoları anlatılıyor. En çok merak edilen sorular, Türkiye’nin önde gelen uzmanları tarafından yanıtlanıyor. Schwarzkopf&Henkel’in saç boya markası Palette, kadınlara sahip oldukları güzellikleri fark etmelerini sağlamak amacıyla başlattığı proje ile 2 ay süresince 60 bin kadına ulaşmayı hedefliyor.

     Güzelliğin sırlarını kadınların ayağına götüren ve günlük hayatın sıkıcı ve kimi zaman bunaltan koşturmacası içinde kadınların kendilerini, bir an durup değerli hissetmelerini sağlamayı amaçlayan proje, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Kayseri, Bursa, Samsun ve Eskişehir illerinde gerçekleştiriliyor. Mayıs sonuna kadar sürecek proje çerçevesinde kadınların saç bakımı, moda ve düşünme şeklinin yönetimine yönelik en çok merak ettikleri sorular uzmanlar tarafından yanıtlanıyor. Dermatolog Dr. Fügen Çekin Erdoğan sağlıklı bir saça ve saç derisine sahip olabilmenin ipuçlarını verirken, stil ve moda danışmanı Zehra Elif Taş hanımların hayatını kolaylaştıracak tüyoları ve yaşam koçu Selin Alemdar da hayata renk katmanın kolaylıkları, düşünme şeklinin yönetimini anlatıyor. Bu üç önemli ismin önerilerini bu yıl daha çok kadına ulaşmasını sağlamak amacıyla bir eğitim CD’si hazırlandı ve illerdeki Halk Eğitim Merkezlerinde projede görev alan 16 eğitmenin eşliğinde izleniyor.

     Geçtiğimiz yıl başlatılan ve kadınların yoğun ilgi gösterdiği Palette’nin “Durma Hayatına Renk Kat” çağrısı önümüzdeki yıllarda da her yıl ulaştığı kadın sayısını artırarak devam edecek.
 
 
 
 


İЗİNDEKİLER
  Hülya Polat; - “Yeni Yıla Yeni Albümle Giriyor”
  B-Fit : Türkiye'nin lider kadın spor merkezi zinciri
  Türkiye'de Kuaförlüğün tarihçesi
  ışıkla yazı yazmak - B. Yavaşçı - H. Delice
  Yeni yıla yeni moda
  Hem sıcak, hem stil sahibi olun!
  Modaya Uygun Bir Makyaj
  Işıltılı Bir Cildin 5 Kuralı
  En yeni ürünler
  Her Kadın Güzel Olabilir.
  Eşler evlilikten ne bekler.
  Podyumların 2012 saç modası.
  Renkli Dört Boyutlu Ultrasonografi
  Aile Birliğinin Korunması
  Nisan Life - Kitap
  Soğuk havalar cildinizi kurutuyorsa
  Arcade - Güzelliğinizi uzman ellere teslim edin.
  Durma! Hayatına Renk Kat
  Modacı Feraye Hocaoğlu - Funda Cansın
  Yeni Annelere Bebek Bakımı İçin Цnemli İpuçları
  Menopoz mu, Hormon Tedavisi mi?
  2023 Türkiye'sini resmet, 10 Bin Tl kazan!
  Nisan Life - Kitap
  Nisan Life - İlginç Eşyalar
  Salon Princess Ьmraniye
  Kışın Keyfini Yaşamak
  Dans Keyfi için karar verdiyseniz.
  Юeker Gibi Юampuanlar Saç Dökülmesine Karşı!
  Her Derde Deva Kış Sebzeleri
  Dünya Tüketicisinin Зevre Bilinci Artıyor.
  Nisan Life - Sinema
  Kırışıklıklar ve Sarkmalara Meydan Okuyun
Tasarım: USE      
 Her Hakkı Saklıdır ve Nisan Kuaför'e Aittir. © 2012 Nisan Life | Alıntılarda kaynak gösterilmesi rica olunur.