Aktif sayı : 003
..:: Nisan Life ::.. Hüseyin KOZDİBİ - Yola Çıkmayana Yol Açılmaz…
Hüseyin KOZDİBİ - Yola Çıkmayana Yol Açılmaz…
 
     Değerli Nisan Life okuyucuları; öncelikle yeni yılınızı kutlar, yeni yılın herkese sağlık mutluluk ve güzellikler getirmesini diliyorum.

     Osman Sınav’ın bir röportajında çok beğendiğim ve kendime şiar edindiğim bir cümlesiyle giriş yapmak istedim. “Yola çıkmayana yol açılmaz…”. Eylül 2010’daki ilk baskımızdan beri heyecanımız sürekli arttığı gibi, her geçen gün yolda karşımıza güzellikler çıktığına ve bize yeni yollar açtığına büyük mutlulukla şahit oluyoruz.

     Sevgili okurum öncelikle şuan bu dergiyi okuduğun için sana teşekkür ediyorum. Doğru adreste olduğuna emin olabilirsin. Tüm okurlarımızın toplamını oluşturan her bir okurumuz bizim için çok önemli. Bizi takib edin, en iyisini bizden bu satırlarla birlikte zaten almaya başladınız. Ve Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın…

   
      Dergimizin bu sayısında sadece birkaç örneğe değinmem gerekirse; Bu sayıda güzellik ve moda adına bir çok konuyu gümdemimize aldık, yeni yılla birlikte hasta olmamanız için nasıl beslenmeniz gerektiği ile ilgili Aydan Atasoy’un yazısını okuyabilirsiniz. Nevzat Tarhan’la yeni evlenecek çiftlere evlilikten ne bekliyorlarla ilgili yazımızı keyifle okuyacaksınız. Sanatçılarımızdan Hülya Polat Nisan Life’ı ziyaret etti. Röportajlardan tutun ilanlara ilanlardan köşe yazarlarına kadar estetik, moda, zerafet adına ne varsa size ulaştırmaya gayret ettik.

     Binlerce insanımızın mesleği olan ve milyonlarca insanımızın hizmet aldığı kuaförlük mesleğinin tarihçesini ele aldık.

      Sevgili Nisan Life okuru senin moda ve estetiğe olan ilginin farkındayım. Senin için kozmetik firmalarından gelinlikçilere, ayakkabıcıya kadar, sağlıklı ve naturel ürünleri reklam veya yazı aracılığı sayfalara işledik. Yaşamla ilgili faydana olabilecek birçok şeyi burada bulabileceğini tekrar ifade etmek istiyorum. Siz değerli okurlarımızla birlikte kuaförlerimize şu notu eklemem lazım. Kuaför arkadaşlarım; 2012 saç trendleri için yol gösterecek saç tasarımlarını sayfalarımızda bulabilirsiniz. Moda, estetik, sağlık, mutluluk ve titizlikle işlediğimiz iyi olan herşey adına; yazı hazırlayan yazarlarımıza, söyleşi yaptığımız sanatçılarımıza, muhabirlerimize, sayfa tasarımcılarımıza, dolayısıyla kendi alanında profosyönel olan dergiye emeği geçen herkese ve dergi çalışanlarımıza hem kendim hemde siz değerli okurlarımız adına, teşekkür ediyorum.

      Nisan Life’ın var olmasına ve sizlere ulaşmasına vesile olan Nisan Kuaför salonlarının sahibi Devrim Ceylan beye, dergimizin ilk iki sayı genel yayın yönetmenliğini yapan Furkan Hilmi Aktoprak’a saç tasarımında emeklerini esirgemeyen Nisan Kuaför sanatkarlarına, model çekimlerinde İstanbul Ajans ortakları Birtan Yavaşçı ve Hüseyin Delice’ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

      Sen değerli okurum; Bir sonraki sayıya kadar sağlık, mutluluk, esenlik dileklerimle hoşçakal...
 
 
 


İЗİNDEKİLER
  Hülya Polat; - “Yeni Yıla Yeni Albümle Giriyor”
  B-Fit : Türkiye'nin lider kadın spor merkezi zinciri
  Türkiye'de Kuaförlüğün tarihçesi
  ışıkla yazı yazmak - B. Yavaşçı - H. Delice
  Yeni yıla yeni moda
  Hem sıcak, hem stil sahibi olun!
  Modaya Uygun Bir Makyaj
  Işıltılı Bir Cildin 5 Kuralı
  En yeni ürünler
  Her Kadın Güzel Olabilir.
  Eşler evlilikten ne bekler.
  Podyumların 2012 saç modası.
  Renkli Dört Boyutlu Ultrasonografi
  Aile Birliğinin Korunması
  Nisan Life - Kitap
  Soğuk havalar cildinizi kurutuyorsa
  Arcade - Güzelliğinizi uzman ellere teslim edin.
  Durma! Hayatına Renk Kat
  Modacı Feraye Hocaoğlu - Funda Cansın
  Yeni Annelere Bebek Bakımı İçin Цnemli İpuçları
  Menopoz mu, Hormon Tedavisi mi?
  2023 Türkiye'sini resmet, 10 Bin Tl kazan!
  Nisan Life - Kitap
  Nisan Life - İlginç Eşyalar
  Salon Princess Ьmraniye
  Kışın Keyfini Yaşamak
  Dans Keyfi için karar verdiyseniz.
  Юeker Gibi Юampuanlar Saç Dökülmesine Karşı!
  Her Derde Deva Kış Sebzeleri
  Dünya Tüketicisinin Зevre Bilinci Artıyor.
  Nisan Life - Sinema
  Kırışıklıklar ve Sarkmalara Meydan Okuyun
Tasarım: USE      
 Her Hakkı Saklıdır ve Nisan Kuaför'e Aittir. © 2012 Nisan Life | Alıntılarda kaynak gösterilmesi rica olunur.