Aktif sayı : 003
..:: Nisan Life ::.. Şeker Gibi Şampuanlar Saç Dökülmesine Karşı!
Şeker Gibi Şampuanlar Saç Dökülmesine Karşı!
Şeker Gibi Şampuanlar Saç Dökülmesine Karşı!

     Kepek Önleyici Şampuan ve saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilmiş Yenileyici Şampuan şeker bazlı yapısı ile rakiplerinden ayrılarak sizlere saçlarınızı geri kazandırıyor.


     Piyasadaki birçok şampuanda kıvam arttırıcı olarak tuz kullanıldığını biliyor muydunuz? Yani bizim “oh oh ne güzel de köpürdü” diye daha çok temizlediğine inandığımız şampuanlar içeriğinde bulunan tuzlar sayesinde köpürüyor. Ve tabii ki tuz burada da kötü yüzünü gösteriyor! Tuz, saç köklerimizi tıkayarak sağlıklı saçlara sahip olmamız için saç köklerimizin ihtiyaç duyduğu oksijeni almasını engelliyor ve böylece yıpranmış, geç uzayan, soluk ve cansız saçlarla bizi baş başa bırakıyor. Tabaklarımızdan gönderdiğimiz tuzlar şampuanlarımızdan da gitsin lütfen! Cosmed Saç Bakımı Serisinde bulunan Günlük Şampuan, Kepek Önleyici Şampuan ve saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilmiş Yenileyici Şampuan şeker bazlı yapısı ile rakiplerinden ayrılarak sizlere saçlarınızı geri kazandırıyor.

COSMED YENİLEYİCİ ŞAMPUAN
     Saç dökülmesine karşı özel olarak geliştirilmiş çift aktifli formülüyle saç dökülmesini engellerken yeni saç oluşumunu destekler. Erkek ve kadın tipi saç dökülmelerinde etkilidir. Saç köklerini harekete geçirerek saç hücrelerinin yenilenmesini sağlar. Saç dökülmesini önleme, saç oluşumunda artış ve saç köklerinde güçlenme sağlamanın yanı sıra; saçlara dolgunluk, canlılık ve parlaklık kazandırır. Saç ve saç derisinin sağlığını geliştirir, saç uzamasını hızlandırır. Saç üzerinde oluşturduğu film tabakasıyla, saçı iç ve dış etkenlere karşı korur. Kıvam arttırıcı tuz yerine kullanılan şeker bazı ile saç derisinin oksijen almasını sağlar, saçın yaşlanmasını geciktirir.

COSMED YENİLEYİCİ SERUM
     Serum yapısında, saç dökülmesine karşı özel olarak geliştirilmiş çift aktifli formülü ile saç köklerine uzun süre etki ederek saç dökülmesini engellerken yeni saç oluşumunu destekler. Erkek ve kadın tipi saç dökülmelerinde etkilidir.En Güzel Saçlar Kimin
     Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS) tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre kadınların % 44’ü Catherine Zeta Jones’un saçlarına sahip olmak istiyor. Erkeklerin % 72 gibi büyük bir oranının hayalinde ise Patrick Dempsey’in saçlarına sahip olmak var. Ayrıca kadınların %76’sı saç dökülmesinin sosyal hayatını olumsuz yönde etkileyeceğini düşünürken, erkeklerde bu oran %50. ISHRS’nin saç dökülmesi üzerine yaptığı anketin çarpıcı sonuçlarına göre kadınlarda en çok Catherine Zeta Jones, erkeklerde ise en çok Patrick Dempsey saçı isteniyor.
     Kadınların % 43,8’i Catherine Zeta Jones’un saçlarına sahip olmak istiyor. Bunu % 25,7 oranla Angelina Jolie, % 14,3 oranla Freida Pinto, % 9,5 oranla Nicole Kidman ve %6,7 oranla Monica Belluci takip ediyor. Araştırmaya katılan erkeklerin % 71,5 gibi büyük bir oranının hayalinde ise Patrick Dempsey’in saçlarına sahip olmak var. Geriye kalan % 13,8 Enrique Iglesias, % 4,5 Michael Buble, % 3,8 Charlie Sheen ve % 6,4 ise Dev Patel saçlarına sahip olmak istiyor. ISHRS web sayfasında yer alan araştırmaya %69’u erkek %31’i kadın olmak üzere toplam 595 kişi katıldı. Sorulara cevap verenlerin %32’si 18-29 yaş aralığında, %23’ü ise 30 - 39 yaş aralığında. Cevap verenlerin % 77’den fazlasını 21-50 yaş aralığındaki kişiler oluşturuyor.
 
 
 


İЗİNDEKİLER
  Hülya Polat; - “Yeni Yıla Yeni Albümle Giriyor”
  B-Fit : Türkiye'nin lider kadın spor merkezi zinciri
  Türkiye'de Kuaförlüğün tarihçesi
  ışıkla yazı yazmak - B. Yavaşçı - H. Delice
  Yeni yıla yeni moda
  Hem sıcak, hem stil sahibi olun!
  Modaya Uygun Bir Makyaj
  Işıltılı Bir Cildin 5 Kuralı
  En yeni ürünler
  Her Kadın Güzel Olabilir.
  Eşler evlilikten ne bekler.
  Podyumların 2012 saç modası.
  Renkli Dört Boyutlu Ultrasonografi
  Aile Birliğinin Korunması
  Nisan Life - Kitap
  Soğuk havalar cildinizi kurutuyorsa
  Arcade - Güzelliğinizi uzman ellere teslim edin.
  Durma! Hayatına Renk Kat
  Modacı Feraye Hocaoğlu - Funda Cansın
  Yeni Annelere Bebek Bakımı İçin Цnemli İpuçları
  Menopoz mu, Hormon Tedavisi mi?
  2023 Türkiye'sini resmet, 10 Bin Tl kazan!
  Nisan Life - Kitap
  Nisan Life - İlginç Eşyalar
  Salon Princess Ьmraniye
  Kışın Keyfini Yaşamak
  Dans Keyfi için karar verdiyseniz.
  Юeker Gibi Юampuanlar Saç Dökülmesine Karşı!
  Her Derde Deva Kış Sebzeleri
  Dünya Tüketicisinin Зevre Bilinci Artıyor.
  Nisan Life - Sinema
  Kırışıklıklar ve Sarkmalara Meydan Okuyun
Tasarım: USE      
 Her Hakkı Saklıdır ve Nisan Kuaför'e Aittir. © 2012 Nisan Life | Alıntılarda kaynak gösterilmesi rica olunur.